Dr n. med. Leszek Juszczyk Ginekolog Położnik Kraków

HIFU Ginekologiczne

Jeśli chcecie zintensyfikować wasze doznania erotyczne zapraszamy na zabieg HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Technologia ta polega na przeniesieniu energii w postaci skoncentrowanych fal ultradźwiękowych na wybraną głębokość. Co warte podkreślenia – nie powoduje ona uszkodzenia skóry. Samo urządzenie wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 1,3 MHz, pozwala to na skuteczny, bezbolesny i bezpieczny zabieg nawet do 50mm głębokości tkanki.

Komu rekomendujemy zabieg HIFU

Zabieg polecamy go tym z was, którzy chcą poprawić jakość życia seksualnego. Sprawdzi się również przy łagodnej postaci nietrzymania moczu oraz suchości pochwy, która wywołuje dyskomfort podczas stosunku. Wskazaniami są także zwiotczenie tkanek pochwy i jej rewitalizacja po porodzie. Pomaga on również w powracających infekcjach i bólach okolic intymnych.

Jak działa zabieg HIFU

Dzięki ultradźwiękom, stosowanym w urządzeniu możliwe jest skuteczne zagęszczenie, ujędrnienie i napięcie skóry poprzez stymulacje włókien kolagenowych i przebudowę elastyny. Kolejnym efektem jest widoczna poprawa w przypadku łagodnej postaci nietrzymania moczu. Zabieg ten pomaga również zniwelować suchości pochwy. Dzięki dotlenieniu skóry poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i i zwiększenie ciśnienia przepływu krwi może skutkować poprawą doznań seksualnych.

Szczegóły zabiegu HIFU – krok po kroku

Zabieg trwa od 20 do 30 minut. Do pochwy wprowadzana jest specjalne głowica, emitująca ultradźwięki. Działają one bezpośrednio na tkankę mięśniową na głębokości 3mm i 4,5mm. Ultradźwięki wymuszają jej regenerację poprzez pobudzenie naturalnych procesów odbudowy kolagenu w tkankach. Co istotne – tkanka poza obszarem skupienia nie zostaje uszkodzona. Tkanka uruchamia procesy naprawcze, obkurczeniu ulegają istniejące włókna kolagenu oraz elastyny. Uruchomiony zostaje proces neokolagenezy, czyli powstania nowych włókien kolagenu i elastyny. Wskutek tego śluzówka pochwy o mięśnie staja się bardziej napięte. Tkanka – gęstsza i grubsza, a powięzie i więzadła się obkurczają.

Ginekologia Estetyczna – Zabiegi

HIFU ultradźwięki zabieg ginekologiczny
Laser CO2 Ginekologia Kraków
Labioplastyka Kraków

Umów się na zabieg

Dr n. med. Leszek Juszczyk Ginekolog Położnik Kraków


Os. Oświecenia 44
Kraków – Nowa Huta

poniedziałek i czwartek
w godz. 15.00 – 20.00

REJESTRACJA


ul. Kobierzyńska 98
Kraków

wtorek
w godz. 16.00 – 20.00

REJESTRACJA